REGULAMIN

Usługodawcą lub Sprzedawcą w Sklep internetowy o adresie elektronicznym www.yallabye.pl jest Guy Sadaka prowadząca działalność gospodarczą jako FUH VGI Guy Sadaka, z siedzibą w Piastów 50-820, Reymonta 35, NIP: 6692460903, Regon: 142226033. Kontakt z możliwy jest poprzez dane kontaktowe podane na stronie www.yallabye.pl lub adres e-mail yallabuyandbye@gmail.com lub numer telefonu +48 602610009.

 1. FUH VGI sklep internetowy www.yallabye.pl jest przedsiębiorstwem zajmującym się detaliczną sprzedażą Ubrania i akcesoria z ekskluzywnymi nadrukami.

 2. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu www.yallabye.pl wiąże się z akceptacją plików cookie. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Google Chrome , Mozilla ,Explorer, bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.yallabye.pl są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty pasuje do dzieci.

 4. Ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto zawierają 23% podatek VAT. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon, zgodnie z twoim wyborem. Ceny zawiera kosztów dostawy w poczta polska lub Paczkomat.

 5. Możliwe są następujące formy płatności: – Współpracujemy z Dotpay Sp. z o.o.(Przelewy24) najpopularniejszą metodą płatności w Polsce i zapewniamy naszym klientom wszystkie metody płatności Dotpay. Po zaksięgowaniu wpłaty do nasza Konto bankowe w dotpay.pl, towar pakujemy i wysyłamy do kupującemu, zgodnie z podanym przez niego adresem w sklep internetowy.

 6. Firma kurierska InPost S.A. (Paczkomat) lub Poczta Polska dostarcza przesyłki w ciągu 4 dni (cztery) roboczych po zamówiłeś i zapłaciłeśz o produkt. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie lub Poczta Polska.

 7. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej produkt w sklepie internetowym. Po potwierdzeniu wyboru, Kupujący przenoszony na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu dostawa zamówienia.

 8. Wybór formy dostawa towaru następuje po skompletowaniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma mail, potwierdzający przyjęcie zamówienia na podany przez niego adres e-mail.

 9. Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem do E mail yallabuyandbye@gmail.com . W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego, Kupujący zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie na jego koszty w stanie niezmienionym, na adres PRINTING-SEASON, z siedzibą pod adresem: ul. Dobra 8, 05-306 Jakubów i FUH VGI Guy Sadaka zwróci płatność zamówienia, mniej pierwszy koszt transportu na Kupujący rachunek bankowy.

 10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany, towar wraz z protokołem niezgodności (Miejscem składania reklamacji jest siedziba Usługodawcy/Sprzedawcy), a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej. FUH VGI odpowie e-mailem lub telefonicznie do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep www.yallabye.pl

 11. Usługa świadczona drogą elektroniczną w nasz sklep internetowy www.yallabye.pl, polega na umożliwieniu zawarcia umowy kupna-sprzedaży (FUH VGI Guy Sadaka) pomiędzy Sprzedawcą a Konsument za pomocą formularz kontaktowy. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną zostaje zawarta na czas nie oznaczony z możliwością jej rozwiązania z zachowaniem 7 dniowego wypowiedzenia przez każdą ze Stron bez podania przyczyn, przez dostarczenie pisemnego zawiadomienia.

 12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest jest potwierdzeniem na warunki i zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. przed zakupem jednego z produktów należy zaakceptować formularz regulaminu, zaznaczając zgadza się. tylko wtedy można dokonać zakupu.

 13. Informacje handlowe zamieszczone w powyższym sklepie internetowym www.yallabye.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. w momencie zawarcia zakupu przez kupujący na warunkach podanych w opisie produktu, umową sprzedaży jest akceptacja przez FUH VGI, zamówienia wysłanego przez kupujący, za pomocą formularza elektroniczna zamieszczonego w sklepie internetowym.

Niedziela,Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek,Piątek,Sobota
Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
Nie ma wystarczająco produktów. Zostało [max].
Przeglądaj listę życzeńUsuń listę życzeń